Marek Bartoníček

fotograf a grafik

Svatební fotografie podle vašich představ

Svatební den je originálním, jedinečným a neopakovatelným příběhem.

Jako profesionální svatební fotograf se dokážu naladit a připravit na atmosféru vašeho svatebního dne. Svatební fotografie vám tak vytvořím přesně podle vašich představ a očekávání. Mým cílem je, aby vaše svatební fota nebyly pouze obyčejné svatební fotky. Chci pro vás vytvořit skutečné fotografie vyvolávající i po mnoha letech společného života všechny úžasné emoce a zážitky, které ve svatební den prožíváte.


Osobní setkání

Aby fotografování probíhalo přesně podle vašeho přání, doporučuji naše společné setkání. Na schůzce si upřesníme průběh svatebního dne a vaše individuální požadavky.

Způsob zpracování svatebních fotografií

Svatební fotografie lze vytvořit v různém barevném provedení. Barevné efekty přizpůsobím vašemu vkusu a naladění – sépie, černobílé svatební foto, částečné odbarvení, foto připomínající starou fotografii, speciální efekty a další různé styly.

Úprava a zpracování

U jednotlivých fotografií provádím v počítači zpracování, retuš a úpravy - barevný nádech, ostrost, výřez, natočení a korekce drobných nedostatků při detailních záběrech obličeje.

Individuálně postupuji i při výběru formátu svatebních fotek, nejlépe opět po předchozí domluvě s vámi. Běžný formát tisku je do velikosti A4. Je možné i větší formátování, kde je nutná speciální úprava.

Kde působím

Moje služby svatebního fotografa si můžete objednat po celé ČR. Příklady krásných míst pro svatební den - Zámek Litomyšl, Smetanův dům Litomyšl, Klášterní zahrady Litomyšl, Muzeum Litomyšl, Svitavy, Česká Třebová, Dolní Újezd, Svojanov, Nové Hrady, Vysoké Mýto, Polička, Kunětická hora, hotely a penziony v okolí…


Ceník fotografování

Varianta A

• práce fotografa, jsem k dispozici cca 1-2 hod.
• fotografie dle další dohody

3.000,- Kč 

Varianta B

• práce fotografa, jsem k dispozici cca 3-4 hod.
• fotografie dle další dohody

5.000,- Kč

Varianta C

• práce fotografa, jsem k dispozici cca 4-8 hod.
• fotografie dle další dohody

8.000,- Kč