Svatební fotografie podle vašich představ

Svatební den je originálním, jedinečným a neopakovatelným příběhem.

Jako profesionální svatební fotograf se dokážu naladit a připravit na atmosféru vašeho svatebního dne. Svatební fotografie vám tak vytvořím přesně podle vašich představ a očekávání. Mým cílem je, aby vaše svatební fota nebyly pouze obyčejné svatební fotky. Chci pro vás vytvořit skutečné fotografie vyvolávající i po mnoha letech společného života všechny úžasné emoce a zážitky, které ve svatební den prožíváte.

To je to pravé kouzlo svatební fotografie – s láskou si kdykoliv připomenout začátek vašeho společného životního příběhu.

Před svatebním dnem...

Osobní setkání

Aby fotografování probíhalo přesně podle vašeho přání, doporučuji naše společné setkání. Na schůzce si upřesníme průběh svatebního dne a vaše individuální požadavky. Například focení ve fotoateliéru.

Způsob zpracování svatebních fotografií

Varianty provedení

Svatební fotografie lze vytvořit v různém barevném provedení. Barevné efekty přizpůsobím vašemu vkusu a naladění – sépie, černobílé svatební foto, částečné odbarvení, foto připomínající starou fotografii, speciální efekty a další různé styly.

Úprava a zpracování

U jednotlivých fotografií provádím v počítači zpracování, retuš a úpravy – barevný nádech, ostrost, výřez, natočení a korekce drobných nedostatků při detailních záběrech obličeje.

Individuálně postupuji i při výběru formátu svatebních fotek, nejlépe opět po předchozí domluvě s vámi. Běžný formát tisku je do velikosti A4. Je možné i větší formátování, kde je nutná speciální úprava.

Kde působím

Moje služby svatebního fotografa si můžete objednat po celé ČR.

Svatební síně 

Příklady krásných míst pro svatební den – Zámek Litomyšl, Smetanův dům Litomyšl, Klášterní zahrady Litomyšl, Muzeum Litomyšl, Svitavy, Česká Třebová, Dolní Újezd, Svojanov, Nové Hrady, Vysoké Mýto, Polička, Kunětická hora, hotely a penziony v okolí…

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.