Úvodní stránka » Opravy starých fotografií

Opravy starých fotografií, repase a úpravy

Stará fotografie je vzpomínkovým, nostalgickým a nenahraditelným příběhem.

Životní událostí, jedinečné okamžiky a milované blízké – to vše, a ještě víc nám dokáže uchovat stará fotografie. Zub času a někdy i jiné vlivy se však projeví i u těch nejlépe opatrovaných fotografií a vzpomínky na zachycené momenty by se nenávratně vytratily.

Úprava fotografií

Máte doma, v muzeu nebo na úřadech poničené, poškrábané a vybledlé fotografie? Ať už se bude jednat o rodinné portréty, svatební fotografie či jiné typy fotek, ke každé zakázce přistupuji citlivě a s respektem.

Rád provedu jejich renovaci s citlivostí a respektem. Opravy a repase starých fotografií jsou mým koníčkem, a tak budu přistupovat i k vašim fotografiím.

Technika opravy starých fotografií

Při renovaci starých fotografií odstraním různé praskliny v emulzi, pomačkanost či nečistoty. Jistou dávku patiny stáří však na snímkách při úpravě záměrně zanechám. A samozřejmě získáte opravenou fotografii také v digitální podobě.

Zachováte tak vzpomínky na minulost nejen pro sebe, ale i dalším generacím…

Profesionální fotograf a grafik pro regiony:
Dolní Újezd  Litomyšl  Polička  Svitavy  Vysoké Mýto  Hlinsko  Chrudim  Moravská Třebová  Česká Třebová  Ústí nad Orlicí  Choceň  Letohrad  Lanškroun  Holice  Letovice  Boskovice  Žamberk Skuteč  Nové Město na Moravě  Pardubice  Hradec Králové  Olomouc  Chotěboř  Kraj Vysočina  Pardubický kraj  Brno  Praha  Česká republika

Marek Bartoníček

profesionální fotografie a užitá grafika

Marek Bartoníček M-STYL / profesionální fotograf

Kontakt

Marek Bartoníček
Dolní Újezd 14 (1. patro)
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502