Úvodní stránka » Opravy starých fotografií

Opravy starých fotografií, repase a úpravy

Stará fotografie je vzpomínkovým, nostalgickým a nenahraditelným příběhem.

Životní událostí, jedinečné okamžiky a milované blízké – to vše, a ještě víc nám dokáže uchovat stará fotografie. Zub času a někdy i jiné vlivy se však projeví i u těch nejlépe opatrovaných fotografií a vzpomínky na zachycené momenty by se nenávratně vytratily.

Úprava fotografií

Máte doma, v muzeu nebo na úřadech poničené, poškrábané a vybledlé fotografie? Ať už se bude jednat o rodinné portréty, svatební fotografie či jiné typy fotek, ke každé zakázce přistupuji citlivě a s respektem.

Rád provedu jejich renovaci s citlivostí a respektem. Opravy a repase starých fotografií jsou mým koníčkem, a tak budu přistupovat i k vašim fotografiím.

Technika opravy starých fotografií

Při renovaci starých fotografií odstraním různé praskliny v emulzi, pomačkanost či nečistoty. Jistou dávku patiny stáří však na snímkách při úpravě záměrně zanechám. A samozřejmě získáte opravenou fotografii také v digitální podobě.

Zachováte tak vzpomínky na minulost nejen pro sebe, ale i dalším generacím…


Jsem profesionální fotograf a grafik, adresa je Dolní Újezd 14 u Litomyšle s působností po celé České republice. Zvláště výhodné pro obyvatele z těchto měst: Litomyšl, Polička, Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Jablonné nad Orlicí, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Hradec Králové, Moravská Třebová…


Kontakt

Marek Bartoníček M-STYL
Dolní Újezd 14 (1. patro)
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502