Reklamní a produktové foto

Reklamní fotografie je produktovým, propagačním a fungujícím příběhem...

Nezbytnou součástí dobře fungující reklamy jsou kvalitní fotografie. Zapomeňte však na amatérské fotky. Ty mohou i skvělému produktu uškodit. Stejně jako v jiných oborech i zde platí, že tvorba a úprava fotografií se vyplatí svěřit profesionálům. Dočkáte se tak kvality z hlediska kompozice, správného nasvětlení, zvoleného úhlu či výběru motivu. Celkově tak vynikne profesionální grafický design reklamního produktu.

Co nabízím
Na základě vašich zadání a požadavků zhotovím profesionální fotografie produktů, nemovitostí, technologických celků, strojů nebo jiných propagačních objektů a motivů pro reklamní kampaně. Sami si zvolíte, zda bude fotografování probíhat v našem fotoateliéru nebo v sídle vaší firmy.

Úprava fotografií
Součástí vzniku kvalitní fotografie je postprodukce. Tímto procesem se odstraní nedostatky výrobku a zvýrazní žádoucí detaily. Další úpravy nedokonalostí – vyretušování, ořez – vykouzlí z obyčejné fotky dokonalou fotografii.

Grafická podoba periodik
Úprava digitální nebo klasické fotografie, od barevných korekcí až po složité retuše, je neodmyslitelnou součástí kvalitních tiskovin. Nejen tématika, obsah a grafické zpracování, ale i obrazové vyjádření určuje celkovou podobu všech periodik (novin, časopisů, katalogů, kalendářů, webových prezentací…)

Finální fotografie
Data dodávám, dle přání klienta, v režimech RGB nebo CMYK v rozlišení 300 dpi do formátu A1. Jsou připravená k okamžitému použití, aniž by byly nutné jakékoliv další úpravy fotografií.


Ceník

Digitální fotografie, 1 ks od 300,- Kč 
Digitální fotografie, nad 3 ks

od 250,- Kč

Retuše fotografií, vykrývání, barevné korekce 300 Kč/hod.
Fotoproces nehodící se pro výše uvedené… 500 Kč/hod.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.