Úvodní stránka » Reklamní a produktové foto

Reklamní a produktové foto

Reklamní fotografie je produktovým, propagačním a fungujícím příběhem

Nezbytnou součástí dobře fungující reklamy jsou kvalitní fotografie. Zapomeňte však na amatérské fotky. Ty mohou i skvělému produktu uškodit. Stejně jako v jiných oborech i zde platí, že tvorba a úprava fotografií se vyplatí svěřit profesionálům. Dočkáte se tak kvality z hlediska kompozice, správného nasvětlení, zvoleného úhlu či výběru motivu. Celkově tak vynikne profesionální grafický design reklamního produktu.Katalog BRAVO 2019

Co nabízím

Na základě vašich zadání a požadavků zhotovím profesionální fotografie produktů, nemovitostí, technologických celků, strojů nebo jiných propagačních objektů a motivů pro reklamní kampaně. Sami si zvolíte, zda bude fotografování probíhat v našem fotoateliéru nebo v sídle vaší firmy.

Využití fotografií

  • reklamní a nabídkové letáky
  • katalogy produktů
  • přebaly a krabice firemních materiálů
  • plakáty

Úprava fotografií

Součástí vzniku kvalitní fotografie je postprodukce. Tímto procesem se odstraní nedostatky výrobku a zvýrazní žádoucí detaily. Další úpravy nedokonalostí – vyretušování, ořez – vykouzlí z obyčejné fotky dokonalou fotografii.

U portrétních fotografií vyretušuji vrásky a nedostatky pleti. Dám všemu profesionální rámec pro váš profil. Vše mohu provést i u vámi dodaných fotografií, na kterých vás zkrásním. Výslednou fotku vám zašlu zpět emailem.

Grafická podoba periodik

Úprava digitální nebo klasické fotografie, od barevných korekcí až po složité retuše, je neodmyslitelnou součástí kvalitních tiskovin. Nejen tématika, obsah a grafické zpracování, ale i obrazové vyjádření určuje celkovou podobu všech periodik (novin, časopisů, katalogů, kalendářů, webových prezentací…)

Finální fotografie

Data dodávám, dle přání klienta, v režimech RGB nebo CMYK v rozlišení 300 dpi do formátu A1. Jsou připravená k okamžitému použití, aniž by byly nutné jakékoliv další úpravy fotografií.

Nechte vaše produkty vyniknout krásou profesionální fotografie.

 

Jsem profesionální fotograf a grafik, adresa je Dolní Újezd 14 u Litomyšle s působností po celé České republice. Zvláště výhodné pro obyvatele z těchto měst: Litomyšl, Polička, Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Jablonné nad Orlicí, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Hradec Králové, Moravská Třebová…


Kontakt

Marek Bartoníček M-STYL
Dolní Újezd 14 (1. patro)
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502