Úvodní stránka » Nabídka služeb pro firmy

Služby pro firmy

Podnikáte v Pardubickém regionu? Tak to určitě využijete mých služeb. Nezáleží na tom, zdali jste rodinná firma, velkopodnik z Prahy nebo začínající start up, pokaždé vám vytvořím originální propagační tiskoviny včetně produktových katalogů na míru tak, aby věrně odrážel a hrdě reprezentoval vaše služby. Stále populárnější jsou i nástěnné kalendáře.Katalog BRAVO 2019

Produktové fotografie a katalogy

Potřebujete nafotit produktové fotografie? Není problém. Rád vám vytvořím snímky, na nichž bude zboží působit neodolatelně. První dojem dělá divy, nechte vaše služby zařádit prostřednictvím produktových fotek. Specializuji se i na firemní katalogy na klíč. Dobře totiž vím, že nejlepší dojem mnohdy uděláte atraktivně zpracovaným byznysovým portfoliem. Třeba vám přinese výnosnou zakázku hned zítra!

Grafický design

S ochotou vám pomohu i s propagací čehokoliv, do čeho se zrovna pustíte. Kreativní a propracovaný grafický design udělá i z obyčejného letáčku magnet, od něhož se potenciální klientela nebude moci odtrhnout. Dnes je forma minimálně stejně důležitá jako obsah. Nepodceňte ji. Byla by škoda, kdyby kvůli tomu mělo vaše sdělení zapadnout. Zasloužíte si přece být vidět a být nezaměnitelný.

Firemní portréty

Chcete být zákazníkům blíž? Dejte svému podnikání lidskou tvář a udělejte si firemní portréty. Nafotím vás přímo ve firmě nebo v mém ateliéru, jak v seriózním, tak odlehčeném stylu. Mějte na paměti, že když návštěvník na vlastní oči vidí, s kým má tu čest, ihned má v daný subjekt vyšší důvěru. A pravděpodobně se stane i zákazníkem.

Kalendáře

…a co takhle reprezentativní kalendář? Neexistuje moc podprahově efektivnějších způsobů propagace než kvalitně nafocený kalendář. Představte si, kolik lidí vejde během jednoho roku do vaší kanceláře nebo pracovny. A každý uvidí váš kalendář, vaše služby a zaregistruje vaši firmu. Nemluvě o člověku, jenž vás bude mít před očima doslova každý pracovní den. Levná a zároveň i nesmírně účinná forma posílení povědomí o vaší značce, nemyslíte?

Všechno na klíč

Veškeré služby poskytuji v komplexní podobě tzv. na klíč. Snímky nafotím, graficky zpracuji a zajistím i tisk výsledných materiálů, který vám rád zavezu přímo do firmy.

Jsem profesionální fotograf a grafik, adresa je Dolní Újezd 14 u Litomyšle s působností po celé České republice. Zvláště výhodné pro obyvatele z těchto měst: Litomyšl, Polička, Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Jablonné nad Orlicí, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Hradec Králové, Moravská Třebová…


Kontakt

Marek Bartoníček M-STYL
Dolní Újezd 14 (1. patro)
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502