Úvodní stránka » Moderní fotoateliér

Marek Bartoníček / fotograf a grafik

Vlastním moderně vybavený fotoateliér a grafické studio.

Grafické studio a fotoateliér jsou profesionálním, tajemným a barevným příběhem. 
Mám to štěstí, že jsem si splnil životní sen - propojit lásku k fotografování a grafice s profesním životem.

Fotoateliér

FotoateliérVěnuji se fotografování v celé jeho šíři – od jednoduchých produktů, přes svatební fotografie a reportážních fotky až po složité kompozice. Upravím podle vašeho přání drobné nedokonalosti s citlivostí, aby výsledná fotografie působila přirozeně. Fotografie dodávám ve formě dat v režimech RGB nebo CMYK dle přání klienta, v rozlišení 300 dpi.

Grafické studio

Grafika je pro mě vždy výzvou. Práce s moderní grafikou je velice inspirující a umožňuje neustále nacházet nové cesty a způsoby. Vaše přání a představy v oblasti grafického zpracování převedu do reálu tak, abyste byli ve všech směrech spokojeni. Doporučím nejlepší způsob realizace vašich námětů, jak na grafické zpracování, tak také na následné provedení.

Moje grafické práce, to je široká paleta plakátů, letáků, brožur, nabídkových listů, vizitek, pozvánek, novoročenek, firemních katalogů i kalendářů.

Kompletní servis

Nabízím kompletní servis služeb – od fotografie, přes grafiku po tisk. Pracuji se špičkovými ofsetovými stroji, které mi umožní zrealizovat každou zakázku v nejvyšší možné kvalitě. Navštivte moje fotostudio nebo grafické studio a jistě vás zaujmou i velice příznivé ceny (většinou smluvní), nastavené ke spokojenosti obou stran. 

Svým klientům vždy nabízím poctivě odvedenou práci, vstřícný přístup a profesionální provedení zakázek. Důkazem toho jsou reference spokojených zákazníků.

 

Jsem profesionální fotograf a grafik, adresa je Dolní Újezd 14 u Litomyšle s působností po celé České republice. Zvláště výhodné pro obyvatele z těchto měst: Litomyšl, Polička, Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Jablonné nad Orlicí, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Hradec Králové, Moravská Třebová…


Kontakt

Marek Bartoníček M-STYL
Dolní Újezd 14 (1. patro)
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502