Úvodní stránka » Úprava a retuše fotografií

Úprava fotografií

Součástí vzniku kvalitní fotografie je post-produkce. Tímto procesem se odstraní nedostatky výrobku a zvýrazní žádoucí
detaily. Další úpravy nedokonalostí – vyretušování, ořez – vykouzlí z obyčejné fotky dokonalou fotografii.

U portrétních fotografií vyretušuji vrásky a nedostatky pleti. Dám všemu profesionální rámec pro váš profil. Vše mohu provést i u vámi dodaných fotografií, na kterých vás zkrásním. Výslednou fotku vám zašlu zpět emailem.

Grafická podoba periodik

Úprava digitální nebo klasické fotografie, od barevných korekcí až po složité retuše, je neodmyslitelnou součástí kvalitních tiskovin. Nejen tématika, obsah a grafické zpracování, ale i obrazové vyjádření určuje celkovou podobu všech periodik (novin, časopisů, katalogů, kalendářů, webových prezentací…)

Finální fotografie

Data dodávám, dle přání klienta, v režimech RGB nebo CMYK v rozlišení 300 dpi do formátu A1. Jsou připravená k okamžitému použití, aniž by byly nutné jakékoliv další úpravy fotografií.

Nechte vaše produkty vyniknout krásou profesionální fotografie.


Profesionální fotograf a grafik pro regiony:
Dolní Újezd  Litomyšl  Polička  Svitavy  Vysoké Mýto  Hlinsko  Chrudim  Moravská Třebová  Česká Třebová  Ústí nad Orlicí  Choceň  Letohrad  Lanškroun  Holice  Letovice  Boskovice  Žamberk Skuteč  Nové Město na Moravě  Pardubice  Hradec Králové  Olomouc  Chotěboř  Kraj Vysočina  Pardubický kraj  Brno  Praha  Česká republika

Marek Bartoníček

- profesionální fotografie a grafika

Profesionální fotograf

Kontakt

Marek Bartoníček
Dolní Újezd 303
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502
atelier.fotografie