Kontaktujte nás: 603 753 359 | atelier@m-styl.cz

Marek Bartoníček

fotograf a grafik

Nabídka pro všechny

Svatební fotografie
Chcete mít na oficiální začátek vašeho společného života vzpomínky, které nikdy nezestárnou? Nechte si vytvořit svatební foto, které bude navždy připomínat všechny emoce a zážitky, s nimiž se přípravy, obřad i následné oslavy pojí. Veškeré barevné efekty i celkové vyznění fotek přizpůsobím vašemu vkusu a přání - černobíle svatební fotky, částečné odbarvení, sépie, svatební foto připomínající archivní fotografii či další speciální efekty a různé styly.Těhotenské foto
V těhotenství každá žena září. Neřešte nedostatky, neřešte kila navíc.
Jste krásná a tak se budete cítit i při pohledu na fotografie. Můžete přijít sama nebo s partnerem.


Kouzlo portrétní fotografie
Lidé mi často říkají, že jim to na fotografii nesluší a nejsou fotogeničtí. Já s nimi však nesouhlasím. Naštěstí mi po našem společném focení dají za pravdu. Na každém je něco krásného a jedinečného. A právě to dokážu zachytit. Portrétová fotografie je hra charakteru, výrazu tváře, mimických gest, osvětlení a atmosféry. A když znáte její pravidla, tak vždy odejdete jako vítěz.


Úprava fotografií a retuše
Postihl vás na fotografii syndrom červených očí? Potřebujete vyhladit vrásky, odstranit pupínky nebo jiné nedokonalosti pleti? Rád vás omladím, zkrášlím či vyretušuji nereprezentativní pozadí a vykouzlím i z obyčejné fotky dokonalý snímek, na který budete hrdí. Odhalte v sobě krásu, který váš aparát nedokázal zachytit.