Kontaktujte nás: 603 753 359 | atelier@m-styl.cz

Marek Bartoníček

profesionální fotografie a užitá grafika

Fotografické služby pro firmy i jednotivce

Mezi moje zákazníky patří jak firmy, tak fyzické osoby, které potřebují portrétní foto, upravit nějakou starší částečně poničenou fotku nebo mají zájem o kreativnější fotografické vyjádření.

Kouzlo portrétní fotografie

Lidé mi často říkají, že jim to na fotografii nesluší a nejsou fotogeničtí. Já s nimi však nesouhlasím. Naštěstí mi po našem společném focení dají za pravdu. Na každém je něco krásného a jedinečného. A právě to dokážu zachytit. Portrétová fotografie je hra charakteru, výrazu tváře, mimických gest, osvětlení a atmosféry. A když znáte její pravidla, tak vždy odejdete jako vítěz.

Glamour foto a akty

Z každé ženy se může stát femme fatale. Že na to nemáte postavu, potřebné zkušenosti nebo fotogeničnost? Omyl. A bohužel velice rozšířený. Stačí zkušený fotograf, který vám poradí kam se dívat, jak si stoupnout a do jaké pozice dát ruce, získáte vkusné a nenucené fotky, které budou tím trvalým ukazatelem vaší vnější krásy. A v příjemném prostředí mého ateliéru se uvolníte natolik, že společně zachytíme i tu vnitřní.

Svatební fotografie

Chcete mít na oficiální začátek vašeho společného života vzpomínky, které nikdy nezestárnou? Nechte si vytvořit svatební foto, které bude navždy připomínat všechny emoce a zážitky, s nimiž se přípravy, obřad i následné oslavy pojí. Veškeré barevné efekty i celkové vyznění fotek přizpůsobím vašemu vkusu a přání – černobíle svatební fotky, částečné odbarvení, sépie, svatební foto připomínající archivní fotografii či další speciální efekty a různé styly.

Úprava fotografií a retuše

Postihl vás na fotografii syndrom červených očí? Potřebujete vyhladit vrásky, odstranit pupínky nebo jiné nedokonalosti pleti? Rád vás omladím, zkrášlím či vyretušuji nereprezentativní pozadí a vykouzlím i z obyčejné fotky dokonalý snímek, na který budete hrdí. Odhalte v sobě krásu, který váš aparát nedokázal zachytit.