Úvodní stránka » Portrétní foto

Portrétní fotografie a glamour foto

Portrétní a glamour fotografie jsou přirozeným, půvabným a nadčasovým příběhem.

Přirozená krása ženy

Mnoho žen má pocit, že nejsou dost krásné a fotogenické – netuší, kam se dívat, jak si stoupnout, jak dát ruce. Opak je ale pravdou. Každá žena umí být krásná a zaslouží si, aby byla její krása zachycena tím nejlepším možným způsobem. Dokážu zachytit i vaše akty. Samostatně či s partnerem.

Kouzlo portrétní fotografie

Lidé často říkají, že jim to na fotografii nesluší a nejsou fotogeničtí. Já však věřím, že v každém je něco krásného a jedinečného, a to dokážu zachytit i na fotografii. Každé focení je jiné. Hra charakteru, výrazu tváře, gest, světel, přítomného okamžiku, to vše dává vzniknout neopakovatelným portrétním fotografiím. Zcela ojedinělé jsou portréty pro svatební fotografie.

Práce fotografa

Jedním z hlavních záměrů fotografa je nenucenost výrazu výsledné fotografie. Záběr by měl vypadat přirozeně a náhodně. Většina fotografií však bývá přesně naplánována. Fotograf si musí všímat, kam dopadá hezké světlo. Dokáže zvolit ideální pozadí snímku a přirozenou pózu ženy, čímž podtrhne její krásu. Ve finální kompozici vše přesně zapadne do sebe a fotografie nechá vyniknout přirozenost, která každé ženě sluší. 

Průběh fotografování

Ještě před fotografováním se domluvíme, pro jaký účel bude fotografie určena. Podle toho zvolím vhodný styl a přístup. Fotografování může probíhat ve fotoateliéru nebo u vás doma, v interiérech či v exteriérech. Důležitá je přátelská atmosféra bez stresu, důvěra a pochopení, aby pro vás bylo fotografování příjemným zážitkem. Vše se pak odrazí na výsledné portrétní fotografii. V případě potřeby následně provedu retuše a citlivé úpravy fotografie.

Vytvářím též grafický design. Podívejte se na ukázky mé práce.

Uvěříte-li v krásu uvnitř sebe, uvidíte svou krásu i na fotografii.

Profesionální fotograf a grafik pro regiony:
Dolní Újezd  Litomyšl  Polička  Svitavy  Vysoké Mýto  Hlinsko  Chrudim  Moravská Třebová  Česká Třebová  Ústí nad Orlicí  Choceň  Letohrad  Lanškroun  Holice  Letovice  Boskovice  Žamberk Skuteč  Nové Město na Moravě  Pardubice  Hradec Králové  Olomouc  Chotěboř  Kraj Vysočina  Pardubický kraj  Brno  Praha  Česká republika

Marek Bartoníček

profesionální fotografie a užitá grafika

Marek Bartoníček M-STYL / profesionální fotograf

Kontakt

Marek Bartoníček
Dolní Újezd 14 (1. patro)
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502