Úvodní stránka » Portrétní foto

Portrétní fotografie a glamour foto

Portrétní a glamour fotografie jsou přirozeným, půvabným a nadčasovým příběhem.

Přirozená krása ženy

Mnoho žen má pocit, že nejsou dost krásné a fotogenické – netuší, kam se dívat, jak si stoupnout, jak dát ruce. Opak je ale pravdou. Každá žena umí být krásná a zaslouží si, aby byla její krása zachycena tím nejlepším možným způsobem. Dokážu zachytit i vaše akty. Samostatně či s partnerem.

Kouzlo portrétní fotografie

Lidé často říkají, že jim to na fotografii nesluší a nejsou fotogeničtí. Já však věřím, že v každém je něco krásného a jedinečného, a to dokážu zachytit i na fotografii. Každé focení je jiné. Hra charakteru, výrazu tváře, gest, světel, přítomného okamžiku, to vše dává vzniknout neopakovatelným portrétním fotografiím. Zcela ojedinělé jsou portréty pro svatební fotografie.

Práce fotografa

Jedním z hlavních záměrů fotografa je nenucenost výrazu výsledné fotografie. Záběr by měl vypadat přirozeně a náhodně. Většina fotografií však bývá přesně naplánována. Fotograf si musí všímat, kam dopadá hezké světlo. Dokáže zvolit ideální pozadí snímku a přirozenou pózu ženy, čímž podtrhne její krásu. Ve finální kompozici vše přesně zapadne do sebe a fotografie nechá vyniknout přirozenost, která každé ženě sluší. 

Průběh fotografování

Ještě před fotografováním se domluvíme, pro jaký účel bude fotografie určena. Podle toho zvolím vhodný styl a přístup. Fotografování může probíhat ve fotoateliéru nebo u vás doma, v interiérech či v exteriérech. Důležitá je přátelská atmosféra bez stresu, důvěra a pochopení, aby pro vás bylo fotografování příjemným zážitkem. Vše se pak odrazí na výsledné portrétní fotografii. V případě potřeby následně provedu retuše a citlivé úpravy fotografie.

Vytvářím též grafický design. Podívejte se na ukázky mé práce.

Uvěříte-li v krásu uvnitř sebe, uvidíte svou krásu i na fotografii.

Jsem profesionální fotograf a grafik, adresa je Dolní Újezd 14 u Litomyšle s působností po celé České republice. Zvláště výhodné pro obyvatele z těchto měst: Litomyšl, Polička, Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Jablonné nad Orlicí, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Hradec Králové, Moravská Třebová…


Kontakt

Marek Bartoníček M-STYL
Dolní Újezd 14 (1. patro)
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502