Úvodní stránka » Letecké foto

Letecké fotografie – krásný pohled z výšky

Snímek z nebe je unikátním, nevšedním a pohádkovým příběhem.

Touha vidět svět – místa známá i neznámá – z ptačí perspektivy je člověku vlastní. Ne každému se takový zážitek poštěstí prožít. Letecký snímek vám dokáže pohled z výšky zprostředkovat.

Originalita letecké fotografie

Pro vaše projekty (reklamní, produktové foto) foto pořídím letecké snímky, které zachytí vámi vybraná místa v jedinečném a neopakovatelném okamžiku. Tím získá váš projekt nádech krásy a originality, což jistě oceníte vy i vaši klienti.

Spolupráce

Již dlouhou dobu využívám služeb letiště ve Vysokém Mýtě. Zkušený pilot a můj profesionální přístup fotografa jsou pro vás zárukou kvalitních leteckých snímků.

Podmínky

Jedná se o velmi specifický produkt. Termíny i cena se ovíjejí od zvolené lokality, specifikace zadání, meteorologické situace a jsou zvoleny individuálně na míru každému projektu.

Každý zákazník si zaslouží letecké fotografie v plné kráse a kvalitě.

Jsem profesionální fotograf a grafik, adresa je Dolní Újezd 14 u Litomyšle s působností po celé České republice. Zvláště výhodné pro obyvatele z těchto měst: Litomyšl, Polička, Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Jablonné nad Orlicí, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Hradec Králové, Moravská Třebová…


Kontakt

Marek Bartoníček M-STYL
Dolní Újezd 14 (1. patro)
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502