Úvodní stránka » Letecké foto

Letecké fotografie – krásný pohled z výšky

Snímek z nebe je unikátním, nevšedním a pohádkovým příběhem.

Touha vidět svět – místa známá i neznámá – z ptačí perspektivy je člověku vlastní. Ne každému se takový zážitek poštěstí prožít. Letecký snímek vám dokáže pohled z výšky zprostředkovat.

Originalita letecké fotografie

Pro vaše projekty pořídím letecké snímky, které zachytí vámi vybraná místa v jedinečném a neopakovatelném okamžiku. Tím získá váš projekt nádech krásy a originality, což jistě oceníte vy i vaši klienti.

Spolupráce

Již dlouhou dobu využívám služeb letiště ve Vysokém Mýtě.  Zkušený pilot a můj profesionální přístup fotografa jsou pro vás zárukou kvalitních leteckých snímků.

Podmínky

Jedná se o velmi specifický produkt. Termíny i cena se ovíjejí od zvolené lokality, specifikace zadání, meteorologické situace a jsou zvoleny individuálně na míru každému projektu.

Každý zákazník si zaslouží letecké fotografie v plné kráse a kvalitě.

Profesionální fotograf a grafik pro regiony:
Dolní Újezd  Litomyšl  Polička  Svitavy  Vysoké Mýto  Hlinsko  Chrudim  Moravská Třebová  Česká Třebová  Ústí nad Orlicí  Choceň  Letohrad  Lanškroun  Holice  Letovice  Boskovice  Žamberk Skuteč  Nové Město na Moravě  Pardubice  Hradec Králové  Olomouc  Chotěboř  Kraj Vysočina  Pardubický kraj  Brno  Praha  Česká republika

Marek Bartoníček

- profesionální fotografie a grafika

Profesionální fotograf

Kontakt

Marek Bartoníček
Dolní Újezd 303
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502
atelier.fotografie