Úvodní stránka » Katalogy

Katalogy

Chystáte se na obchodní jednání? Potřebujete představit svůj byznys, služby nebo zboží potenciálním partnerům či klientům? S produktovým katalogem na klíč budete mít svoje podnikání „v kostce“ u sebe kdykoliv k dispozici. Nic neudělá tak dobrý první dojem než atraktivně zpracované firemní portfolio.

Jak to probíhá?

Firemní katalog je, nebo by při správném provedení měl být, oknem do duše dané společnosti. Proto se s vámi nejprve sejdu a dohodneme se na záměru, smyslu a celkovém provedení katalogu tak, aby co nejreálněji reprezentoval vaše podnikání. Poté se pustím do práce.

Komplexní služby od A do Z

Postarám se o vše, co je spojené s přípravou, produkcí i postprodukcí produktového katalogu. Nafotím atraktivní snímky vašeho zboží, připravím grafický návrh celého katalogu (včetně tabulek, infografiky nebo cizojazyčných verzí) a zajistím tisk i dodání přímo do sídla firmy.

Objednejte si produktový katalog ještě dnes. Třeba vám už zítra přinese výnosnou zakázku.


Jsem profesionální fotograf a grafik, adresa je Dolní Újezd 14 u Litomyšle s působností po celé České republice. Zvláště výhodné pro obyvatele z těchto měst: Litomyšl, Polička, Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Jablonné nad Orlicí, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Hradec Králové, Moravská Třebová…


Kontakt

Marek Bartoníček M-STYL
Dolní Újezd 14 (1. patro)
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502