Úvodní stránka » Glamour foto

Zachyťte krásu, půvab a přitažlivost vašeho těla

Z každé ženy se může stát femme fatale. Že na to nemáte postavu, potřebné zkušenosti nebo fotogenetičnost? Omyl. A bohužel velice rozšířený. Když víte, kam se dívat, jak si stoupnout a do které pozice dát ruce, získáte vkusné, ale zároveň nenucené fotky, které budou tím nejlepším možným ukazatelem vaší přirozené krásy.

Portér, glamour foto i focení aktu je totiž hra charakteru, výrazu tváře, gest, světel a neopakovatelnosti přítomného okamžiku. Citlivé vedení zkušeného fotografa a uvolněná atmosféra v profesionálním ateliéru, exteriéru či u vás doma zajistí příjemný zážitek i tolik potřebnou přirozenost.

Akty

Každý muž vám potvrdí, že na světe není nic krásnějšího než ženské tělo. Všechny ženy se pak shodnou v názoru, že pohled na jejich vkusný akt je naplňuje sebevědomím, radostí a hrdostí. Dívky, slečny i životem zkušenější ženy čas od času touží být princeznou. A decentní akt tuto touhu zaručeně splní. Nechte se hýčkat světlem, prostředím i fotoaparátem a ukažte partnerovi i sama sobě, jak jste krásná. Akt bude trvalý důkaz vaší atraktivity, která nikdy nezmizí.

Nechte vystoupit vaší vnitřní krásu na povrch. V kombinaci s tou vnější vzniknou atraktivní fotografie, na které budete pyšná.

Přejete si zachytit krásu vašeho těla? Kontaktujte mě.

Jsem profesionální fotograf se sídlem v Dolním újezdu u Litomyšle a působností po celé České republice. Zvláště výhodné pro obyvatele z těchto měst: Litomyšl, Polička, Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Chrudim, Jablonné nad Orlicí, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Hradec Králové, Šumperk, Moravská Třebová. Ovšem vyplatí se vám určitě přijet i z větší dálky! ;)

Marek Bartoníček

profesionální fotografie a užitá grafika

Marek Bartoníček M-STYL / profesionální fotograf

Kontakt

Marek Bartoníček
Dolní Újezd 14 (1. patro)
603 753 359
67456413
DIČ CZ7508013502